Hakkımızda

1992 yılından bu yana kaliteden asla ödün vermeden marka olma ilkesiyle yola çıkan Yonca Konfeksiyon olarak bugün, sektöründe ulusal ve uluslararası pazarda birçok kurumsal firmalarla iş birliği içinde olup, çalışmalarımızı sağlam adımlarla ilerletmekteyiz. 

Geçen bu süreç boyunca  şirketimiz bünyesinde sadece kurumsal firmalar için değil kişilere ve şahıslara özel hizmet vermek için bireysel müşterilerimize özel yeni bir konsept geliştirmiş bulunuyoruz. Sektördeki 30 yıla yakın gömlek üretim tecrübemizi herkesin faydalanabileceği kaliteli ve güvenilir bir internet alt yapısı ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunmuş bulunuyoruz.

1992 yılından bugüne, kendi tesislerimizde ürettiğimiz gömlekler ile önemli bir deneyim ve makine parkuruna sahip olan Yonca Konfeksiyon, 2019 senesinden itibaren erkek giyiminde gömleğin ulaştığı kalite ve deneyimi bireysel giyime de taşımayı hedefleyerek " TASARIMGOMLEK.COM" markalı internet sitesini kurarak bireysel   müşterilerimizin beğenisine sunduk.

Gömlek üretmenin bir sanat olduğunu ve bu sanatı tamamlayan unsurların da bedenlerimizdeki detaylar olduğunun bilincinde olarak müşterilerimize hizmet etmeyi amaçlıyoruz.